Česky Česky  | English English


Dovolte nám představit naše nejnovější křišťálová svítidla vhodná do moderně řešených interiérů -
Pokovené křišťálové lustry
. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@ecrystal.cz.

Nové lustry

Jsme velmi hrdí, že Vám můžeme nabídnout jedny z prvních nových křišťálových lustrů nově vznikající řady Lustry s ověsy Swarovski, které představují absolutní vrchol nabídky svítidel E-crystal. Lustrové komponenty nové řady s ověsy Swarovski jsou vyrobeny z olovnatého křišťálu s 24% obsahem olova. Jak již z názvu řady vyplývá, tato svítidla jsou osazena ověsy Swarovski Spectra, které ještě umocňují vyjímečnost těchto lustru. Splňují nároky těch nejnáročnějších zákazníků vyhledávajících něco vskutku vyjímečného. Vhodné i do vkusně zařízených moderních interiérů.

Novinka!!! Lustry řady Swarovski jsou vyrobeny z olovnatého křišťálu, stejně jako lustry řady Caesar a Leaded. Křišťálové komponenty obsahují 24% olova. Lustrové komponenty jsou vyrobeny z ručně broušeného a ručně foukaného olovnatého křišťálu a svítidla jsou ověšena ověsy značky Swarovski Spectra. Lustry s ověsy Swarovski představují to nejexkluzivnější zboží z nabídky E-crystal. Výborně doplní interiér a uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

 

Dále si Vám dovolujeme představit naše nové Pokovené křišťálové lustry. Tato svítidla vycházejí tvarem a designem z naší základní řady svítidel Crystal lustry a jsou ozvláštněny stříbrným pokovením, jež vytváří dojem luxusního zrcadla. Pokovená svítidla se nádherně třpytí a navozují vyjímečnou atmosféru v každém interiéru. Příjměte proto pozvání na první ochutnávku z nové řady našich pokovených lustrů. V současné době intenzivně pracujeme na uvedení dalších pokovených lustrů, které budeme postupně doplňovat do naší nabídky. V brzké době nabídneme také zlatě pokovená svítidla. V případě dotazů, připomínek, poptávek nás prosím neváhejte kontaktovat.

Lustry jsou vyrobeny z lisovaného pokoveného křišťálu, lustrové díly vycházejí ze základní řady Crystal lustry. Pokovená svítidla jsou ověšena ručně broušenými ověsy Preciosa a představují to nejnovější a nejmodernější zboží z nabídky E-crystal. Lustry z této řady jsou vhodné pro moderně i tradičně zařízené interiéry, které ozvláštní svým zářivým leskem. Díky efektu zrcadla, který odráží světlost či tmavost interiéru, je možné použít tato svítidla jako zajímavý dekorační a designový prvek interiéru.

 

Nezapomeňte si prohlédnout naše další svítidla z nabídky produktů E-crystal: Crystal lustry, Caesar lustryLeaded lustry. Pokud hledáte menší křišťálová svítidla, zkuste se podívat do našeho katalogu nástěnných svítidel z řady Crystal lamps. V případě zájmu o komplet lustru a vhodného nástěníku nás prosím kontaktujte.